top of page

Naši lektoři

K-768x768.jpg
Bc. Kamila Lezo

Vystudovala anglický jazyk pro manažerskou praxi na UTB ve Zlíně. V roce 2010 založila jazykovou školu Quatro. Podílela se na organizaci jazykových táborů pro mládež ve spolupráci s rodilými mluvčími z USA. Od roku 2019 je na rodičovské dovolené a věnuje se administrativě jazykové školy, zaučování nových lektorů a kontrole kvality výuky.

WhatsApp Image 2023-01-16 at 16_edited.jpg
Natálie Švagerová

Studuje na Univerzitě Palackého v Olomouci obor anglický a český jazyk se zaměřením na vzdělávání. Vystudovala  Střední pedagogickou školu v Kroměříži a během svého studia se věnovala výuce dětí v předškolním a mladším školním věku. V lednu 2023 absolvovala metodický kurz jazykové školy Quatro a stala se součástí našeho týmu.

IMG_1098_edited.jpg
BA Lucie Javed

Žila a pracovala 5 let ve Velké Británii, kde vystudovala bakalářský obor Business Management na londýnské univerzitě Middlesex University. Po návratu do Česka složila Cambridgské CPE zkoušky a nyní se při rodičovské dovolené věnuje výuce anglického jazyka. 

nikola-tureckova-270x270.jpg
Nikola Turečková

Veselá milovnice angličtiny. Začínala na tvorbě titulků pro seriály, studovala obor Anglický jazyk pro manažerskou praxi na UTB ve Zlíně a posledních pár let pomáhala dětem s angličtinou, zatím co získala certifikát na úrovni C1. Od roku 2020 vyučuje v jazykové škole Quatro.

Aneta medailonek_edited.jpg
Bc. Aneta Lukschová

Vystudovala anglický a německý jazyk na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové. Následně strávila 3 roky studiem a prací v USA. Jako lektorka působí již od roku 2012 a to formou prezenčních i On-line jazykových kurzů pro děti, dospělé a firmy. Dává přednost individuálnímu přístupu k potřebám svých studentů a vytváří jim uvolněné prostředí tak, aby se mohli učit s lehkostí, radostí, nebáli se dělat chyby či mluvit a těšili se na každou další lekci. Největším úspěchem je pak pro ni, když student sám vidí svůj pokrok a zbaví se strachu z mluvení cizím jazykem.

Michaela Hájková_edited.jpg
Mgr. Michaela Hájková

Lektorka italštiny a španělštiny,  studovala italskou a španělskou filologii na UP v Olomouci, během studia strávila jeden semestr na univerzitě v Bari v italské Apulii. Při magisterském studiu na MUNI v Brně se věnovala naplno italštině. Během téměř celého univerzitního studia jsem působila jako lektorka v různých jazykových školách v Olomouci a Brně

bottom of page