top of page
Složky bílé složky

Naši lektoři

IMG_4287_edited.jpg
Bc. Kamila Lezo

Zakladatelka jazykové školy Quatro.

Vystudovala anglický jazyk pro manažerskou praxi na UTB ve Zlíně.  Podílela se na organizaci jazykových táborů pro mládež ve spolupráci s rodilými mluvčími z USA. Věnuje se rozvoji jazykové školy, zaučování nových lektorů, zlepšování kvality výuky, přihlašování studentů a administrativě. Nejraději ze všeho ale učí studenty, kteří si říkají "věční začátečníci" a pomáhá jim najít způsob, jak ve znalosti jazyka pokročit a komunikovat.

WhatsApp Image 2023-01-16 at 16_edited.jpg
Natálie Švagerová

Studuje na Univerzitě Palackého v Olomouci obor anglický a český jazyk se zaměřením na vzdělávání. Vystudovala  Střední pedagogickou školu v Kroměříži a během svého studia se věnovala výuce dětí v předškolním a mladším školním věku. V lednu 2023 absolvovala metodický kurz jazykové školy Quatro a stala se součástí našeho týmu.

nova_edited.jpg
Bc. Simona Bathke

Vystudovala obor angličtina ve sféře podnikání na Filozofické fakultě Ostravské univerzity. Dlouhodobě žila a pracovala ve Velké Británii, Londýn považuje za svůj druhý domov. Výuce anglického jazyka se věnuje od roku 2016, a to prezenční i On-line formou. Baví a naplňuje ji práce s dětmi, aktivně se podílela na organizaci a vedení letních příměstských táborů, také kroužků hravé angličtiny pro předškolní děti ale i  skupinovým či individuálním kurzům pro děti, dospělé nebo firmy

nikola-tureckova-270x270.jpg
Nikola Turečková

Veselá milovnice angličtiny. Začínala na tvorbě titulků pro seriály, studovala obor Anglický jazyk pro manažerskou praxi na UTB ve Zlíně a posledních pár let pomáhala dětem s angličtinou, zatím co získala certifikát na úrovni C1. Od roku 2020 vyučuje v jazykové škole Quatro.

Aneta medailonek_edited.jpg
Bc. Aneta Lukschová

Vystudovala anglický a německý jazyk na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové. Následně strávila 3 roky studiem a prací v USA. Jako lektorka působí již od roku 2012 a to formou prezenčních i On-line jazykových kurzů pro děti, dospělé a firmy. Dává přednost individuálnímu přístupu k potřebám svých studentů a vytváří jim uvolněné prostředí tak, aby se mohli učit s lehkostí, radostí, nebáli se dělat chyby či mluvit a těšili se na každou další lekci. Největším úspěchem je pak pro ni, když student sám vidí svůj pokrok a zbaví se strachu z mluvení cizím jazykem.

Michaela Hájková_edited.jpg
Mgr. Michaela Plesníková

Lektorka italštiny a španělštiny,  studovala italskou a španělskou filologii na UP v Olomouci, během studia strávila jeden semestr na univerzitě v Bari v italské Apulii. Při magisterském studiu na MUNI v Brně se věnovala naplno italštině. Během téměř celého univerzitního studia působila jako lektorka v různých jazykových školách v Olomouci a Brně a od roku 2022 je součástí našeho týmu.

Sehnal Michael_edited.jpg
Michael Sehnal

Vášnivý cestovatel a držitel certifikátu CAE, své jazykové znalosti rád uplatňuje a zdokonaluje pravidelnými výjezdy do zahraničí. Angličtinu miluje a v současné době ji studuje na Palackého Univerzitě, kde Anglický jazyk pro vzdělávání je jeho hlavním oborem. Rád Vám povypráví o tom, jaké to je projet celé Spojené Království na motorce.

bottom of page